Ferroli Ankara Servisi

Günlük yaşantımızda belki de en yoğun şekilde kullandığımız cihazlar kombi ve şofbenlerdir. Sıcak su ve ısınma adına kullandığımız bu cihazlar hayatımızı öyle kolaylaştırmaktadır ki dilediğimiz an sıcak suyumuzu rahatlıkla alabilmekteyiz. Özellikle son dönem gelişen teknoloji ile bu tip cihazlar çok daha ekonomik ve kullanışlı hale gelmiştir.

Kombi ve şofben konusunda oldukça iddialı olan markalardan bir tanesi de Ferroli olmaktadır. Ferroli kombi ve şofbenler birbirinden farklı modelleri ile hemen her alana uygun olarak tasarlanmış cihazlardır. Dilerseniz evlerde dilerseniz küçük büyük demeden her türlü işletmede bu tip cihazlar rahatlıkla kullanılabilir.

Ferroli Ankara ilimizde de yoğun bir şekilde tercih edilen bir markadır. Ankara ilimizde Ferroli kombi ve şofbenleri tercih eden kişiler doğal olarak yıllık bakım ve onarım ihtiyacı hissediyorlar. Bu tip ihtiyaçlarını ise Ferroli cihazlar konusunda uzman, 25 yıllık bir deneyim ile Ankara Ferroli Servisi ekibinden karşılıyorlar. Bu denli büyük ilgi gösterilen bir markanın şehrimizde en geniş hizmet ağını servisimiz oluşturmaktadır. Ferroli kombi yıllık bakım, şofben arıza tespit ve onarım, cihaz temizlik ve testi gibi konularda sizlere günün 24 saati yardımcı olacak bir ekibimiz bulunmaktadır.

Ferroli kombiler her ne kadar tam kapasite bir şekilde çalışsalar da bazen gerekli bakımları ihmal edildiğinde bir takım sorunlar ortaya çıkarabilirler. Bu tip sorunların üstesinden ancak cihazları tanıyan, markaya hâkim bir ekiple gelebilirsiniz. Alanında uzman sertifikalı Ferroli teknisyenlerimiz bu gibi konularda sizlere hızla yardımcı olmaktadır.

Kombi su kaçırma gibi bir durumda su basıncı ölçülmekte, fazla su varsa alınmakta ya da tankta bir delinme var ise yenisi ile değiştirilmektedir. Ankara Ferroli Servisi ekibimiz bilinçli müdahale ile kombinizde bu ve benzeri pek çok problemi anında doğru müdahale ile ortadan kaldırmaktadır. Kombi ısıtmıyor ya da petekler az ısınıyor tarzında şikâyetleriniz gün içerisinde hızlı bir şekilde değerlendirilmekte ve gerekli müdahale yapılmaktadır.

Ferroli marka şofbenler ise yine sıcak suyu düzenli bir şekilde sağlayan kaliteli cihazlardır. Şofbenlerde sıcak su alamama durumu genellikle yıllık bakımlar ihmal edildiğinde meme kirlenmeleri, hat tıkanmaları ya da parça arızalanmaları ile görülebiliyor.

Su ısıtıcı, termostat, rezistans kireçlenmesi, elektrik aksamlarında bozukluk, kademe anahtarı arızası gibi durumlar şofbenlerde sık karşılaşılan durumlar olduğundan hızlı bir şekilde tedbir alınması gerekir. Ankara Ferroli Servisi ekiplerimiz şofbenlerinize yıllık bakımların yanı sıra ortaya çıkabilecek standart arızalarda da yardımcı olmaktadır.

İso 9001 belgeli firmamızda tüm Ferroli orijinal yedek parça bulunmaktadır. Gezici servis araçlarımız ve tam donanımlı atölyemiz ile tüm beklentilerinize anında cevap veren bir ekibiz. Abkara merkez ve ilçelerde Ferroli marka kombi ve şofben modellerini tercih eden tüm müşterilerimize nöbetçi teknisyen sistemimiz ile günün 24 saati Ankara Ferroli Servisi kalitesi ve garantisi ile hizmet vermekteyiz.